Χ Ρ Ι Σ Τ Ο Υ Γ Ε Ν Ι Α Τ Ι Κ Η Σ Υ Ν Α Υ Λ Ι Α των τάξεων Απόστολου Δουγαλή και Ευάγγελου Καραμπέτσου

Ημερομηνία: 
Τετάρτη, 18 Δεκέμβριος, 2019 - 20:00
  1. Γαβριήλ Σκανδάλης                                   Vidalita (Anonyme)
  2. Γιώργος Ιωαννίδης                         Η Τραμπάλα
  3. Μαρία Ορφανίδου                          Η εκδρομή (Ανώνυμος)
  4. Βικτώρια Σαπαρδάνη                     · “Night Shadows”

                                                            · “Sea song”

  1. Αλτίν Ντόντα                                 · “Guten Nacht”

                                                            · “Ist ein ball in Brunn gefallen”

  1. Αφροδίτη Σαπαρδάνη                    · “Tampourine Tune”

                                                            · “Once a Man was so so Mad”

  1. Μιχαέλα     Ιωαννίδου                    · “ No one to talk with”

                                                            · “Tick Tock the Jazz clock”

  1. Γεωργία Σαπαρδάνη                      ·  “Painted Rocking Horse”

                                                            · “Water colors”

                                                            · “Tanz der Wilden Pferde”

  1. Ανδρέας Μυλωνάς                         · Πεντοζάλης (Παραδοσιακό Κρητικό)
  2. Θεόδωρος Μυλωνάς                       · Ύμνος Χριστουγέννων
  3. Πασχαλίνα Γρούιου                                   · Κατιούσα (Παραδοσιακό Ρωσίας)
  4. Γιώργος Δαρβάρης                                    · Malagnena (Παραδοσιακό)
  5. Δέσποινα Μυλωνά                · “ Der Schlangenbeshworer”

                                                   · “Bingo”

  1. Μαρία Μιτσάρη                    · “ First Light”

                                                   · “Allegro”

  1. Αλεξία Λάζου                       · “ KInderspieln” (D. Wohlwender)
  2. Αναστασία Αποστολίδου       · Να μ’αγαπάς ( Π. Σιδηρόπουλος)
  3. Ιορδάνης Σταμπουλίδης        · Greensleeves
  4. Γεώργιος Τσαχειρίδης           · “Menuet in gmoll”(Anna Magdalena Bach
  5. Βάσια Κανάργια                   · “ Walzer Op. 39” D. Kabalewsky
  6. Παύλος Βασιλειάδης             · “ Soleares” ( Παραδοσιακό)
  7. Κατερίνα Καραντώνη           · “ Ένας κόμπος η χαρά μου” (Κουγιουμτζής)
  8. Παρασκευή Μπαρούφα         · “ Maro Pontkalleg”

 

 

Ακαδημαϊκό έτος: 
2019-2020

Φωτογραφίες εκδήλωσης